Home - Domy


Dworek w okolicach Łącka [Nr oferty: 234]

 
Miejscowość:
okolice łącka
Powierzchnia mieszkaniowa:
221,61m2
Powierzchnia całkowita:
288,61m2
Powierzchnia działki:
1800m2
Stan budynku:
bardzo dobry
Liczba pięter:
2
Typ budynku:
jednorodzinny
Technologia:
murowana
Ogrzewanie:
CO, kominek z płaszczem wodnym
Dach:
blacho-dachówka
Okna:
drewniane z folią antywłamaniową
Garaż:
jest
Media:
woda, prąd, siła, kanalizacja
Ogrodzenie:
jest
Dojazd:
asfaltowy
Cena:
1 950 000,00 zł

Oferujemy Państwu Dworek do zamieszkania od zaraz położony na działce o pow. 1800m2. Z tyłu domu znajduje się grill wyłożony z kamienia (piaskowiec), z przodu znajduję się oczko wodne. Nieruchomość ogrodzona z bramą na pilota i domofon.
Rozkład pomieszczeń:
PIWNICA: garaż, pralnia, kotłownia.
PARTER: holl, kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem, sypialnia z łazienką (wanna z hydromasażem)
I PIĘTRO: holl, pokój z aneksem kuchennym i łazienką (prysznic z hydromasażem), 2 pokoje, WC, łazienka (wanna i prysznic z hydromasażem).
Podłogi w pokojach wyłożone są parkietami, holl płytki ceramiczne.
Cena do negocjacji.

Szczawnica nieruchomosci, nieruchomosci Szczawnica, nieruchomosci Kroœcienko, Biuro Nieruchomsci Trzy Korony w Szczawnicy Remont łazienki Jeśli wyciagnę ręce - Poświatowska Halina picassa ceramizer Małopolskie
Home | Dzialki | Domy | Mieszkania | Kontakt                       © Copyright 2006 Nieruchomosci Szczawnica Site Map catal Created by Xann Design